Kolizja drogowa – Lędyczek-Radawnica

26 lutego o godzinie 19:55, zastęp Ratownictwa Technicznego został zadysponowany do zdarzenia drogowego na trasie Lędyczek-Radawnica.

W zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy, który na łuku drogi dachował i wyleciał poza jezdnię. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które w chwili przybycia zastępów ratowniczych znajdowały się poza pojazdem

Na miejsce jako pierwsi dotarli druhowie z pobliskiej OSP Lędyczek, którzy rozpoznali sytuację, zabezpieczyli pojazd i teren zdarzenia.

P1020074

Chwilę później działania wsparli strażacy z OSP Okonek i OSP Radawnica, którzy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Na miejsce przybył również Zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego, który przejął dalsze działania nad rannymi.

Na miejscu interweniowali również strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie.

P1020071

info:, zdjęcia: Patryk Szpura