Witam Państwa w nowej odsłonie strony internetowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Okonku.

Po dwóch latach postanowiłem zmienić wygląd a zarazem system zarządzania treścią tego portalu.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany spodobają się Państwu co przyczyni się do jeszcze większej oglądalności strony i bieżącego śledzenia „życia codziennego” okoneckich strażaków.

W tym miejscu chciałbym również serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy tu zaglądają i czytają dodawane przeze mnie artykuły.

Pragnę dodać, że w latach 2010 – 2013 stronę odwiedziło łącznie 151 341 internautów co jest zaskakującym wynikiem.

Statystyki te, uświadamiają mnie jak ważne jest szybkie i rzetelne przekazanie informacji do wiadomości publicznej.

Poniższy wykres przedstawia jak w poszczególnych latach przedstawiała się ilość odwiedzin

Artykuły z poprzednich lat dostępne są w starej wersji strony. Odnośnik do niej znajduje się w prawej części portalu pod kalendarzem.

administrator ospokonek.pl