Remont i jesienne porządki

W ostatnim czasie druhowie z naszej jednostki nadali wnętrzu garażu nowy wygląd oraz gruntownie wyczyścili samochody i cały sprzęt ratowniczy znajdujący się na ich wyposażeniu.

Wszystkie prace wykonywane były społecznie przez członków naszej jednostki i trwały od początku września do końca października.

Prace obejmowały rozbudowę szatni o 5 stanowisk, odświeżenie i nadanie nowych kolorów ścianom w garażu, montaż parapetów nad grzejnikami w celu zabezpieczenia ścian przed zabrudzeniem. W garażu ustawiono również nowe biurko na drobną bieżącą dokumentację.

Po zakończeniu remontu druhowie gruntownie wyczyścili samochody oraz cały sprzęt znajdujący się na ich wyposażeniu. Miało to związek z corocznymi przeglądami technicznymi organizowanych przez KP PSP w Złotowie.

Komisja funkcjonariuszy podobnie jak w latach poprzednich nie miała żadnych zastrzeżeń i przyznała maksymalną ocenę 6.0.

Po wielu godzinach społecznych prac efekt jest naprawdę zaskakujący co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Ogromne słowa podziękowania należą się wszystkim członkom OSP, którzy czynnie pomagali przy tym przedsięwzięciu ponieważ pracy było bardzo dużo, a druhowie poświęcili wiele godzin swojego wolnego czasu.