Wypadek drogowy Lędyczek-Radawnica

21 lipca na trasie Lędyczek-Radawnica doszło do wypadku samochodu osobowego, w wyniku którego poszkodowane zostały 3 osoby.

Pierwsza informacja o zdarzeniu mówiła, że wypadek ma miejsce na trasie Okonek-Lędyczek. Jednak dopiero później okazało się, że zdarzenie ma miejsce kilka kilometrów dalej na wysokości skrętu do miejscowości Krzywa Wieś.

Na miejsce pierwsi dotarli strażacy z JRG Złotów, którzy rozpoczęli udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie, która została uwięziona w pojeździe. Pozostali uczestnicy wypadku opuścili pojazd o własnych siłach.

P1020659

P1020661

Na miejsce po chwili dotarły Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz strażacy z OSP Okonek i OSP radawnica. Dalsze działania polegały na ewakuacji poszkodowanej kobiety z wnętrza pojazdu.

Następnie strażacy z OSP Radawnica przygotowali lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował w Radawnicy na boisku i zabrał poszkodowaną w wypadku kobietę.

P1020666

P1020668