Kalendarze strażackie 2021

Drodzy Mieszkańcy

W związku z wieloma zapytaniami odnośnie kalendarzy strażackich, które zawsze dla Państwa przygotowywaliśmy informujemy, że są już one dostępne 🙂

Niestety przez pandemię COVID-19 nie możemy w sposób tradycyjny rozprowadzać naszych kalendarzy strażackich.Wychodząc na przeciw postawionym restrykcjom proponujemy odbiór kalendarza za symboliczną wpłatę na cele statutowe jednostki.

Odbiór możliwy będzie w siedzibie OSP w Okonku (pokój Zarządu – z tyłu budynku, przy świetlicy OSP) w dniach:

➡️14.01 – 16.01.2021r. w godzinach 10:00-11:00 oraz 17:00-18:00. ⬅️

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałby wspomóc Ochotniczą Straż Pożarną w Okonku.Dla osób, które są zainteresowane nabyciem kalendarza, a nie mogą pojawić się w wyznaczonych godzinach w siedzibie OSP informujemy, że kalendarze można nabyć w:

▶️ sklep „Agatka” W.R. Mariasik przy ul. Wojska Polskiego ⬅️

➡️ Apteka p. Janina Ziółkowska przy ul. Szczecińskiej ⬅️

➡️ Sklep „Groszek” przy ul. Kolejowej ⬅️

➡️ Sklep spożywczy p. Dybaś w Łomczewie ⬅️

Za okazane wsparcie bardzo dziękujemy 👋👨‍🚒

Zarząd OSP w Okonku