Protech Micro wspiera naszą jednostkę – część pierwsza

Miło nam poinformować, iż udało nam się nawiązać współpracę z firmą PROTECH MICRO SYSTEMY ELEKTRONICZNE.

Główną ideą naszej współpracy jest pozyskanie dodatkowego oświetlenia ostrzegawczego w celu doświetlenia naszych wozów strażackich.

Stroboskopy-LED-zestaw-SELIS-4F-140

W ostatnich dniach września otrzymaliśmy przesyłkę z pierwszą partią lamp do doświetlenia naszego wozu strażackiego. Pierwszy komplet zostanie zamontowany na samochodzie ratownictwa technicznego, który z racji warunków pogodowych prowadzi działania na drogach przebiegających przez naszą gminę, a przecież doświetlenie, a co za tym idzie poprawa widoczności, a zarazem podniesienie naszego bezpieczeństwa była głównym celem współpracy z firmą oświetleniową.Stroboskopy-LED-zestaw-SELIS-1-175

 

Chcielibyśmy również poinformować o fakcie, iż docelowo zostaną doświetlone również kolejne dwa wozy.

W skład zestawu oświetlenia ostrzegawczego wchodzą:

  1. zestaw dwóch lamp stroboskopowych SELIS 4F

http://protech-micro.pl/Stroboskopy-LED-zestaw-SELIS-4F-140.html

  1. trzy zestawy lamp stroboskopowych SELIS 1

http://protech-micro.pl/Stroboskopy-LED-zestaw-SELIS-1-135.html

Wszystko jest podpięte pod profesjonalny sterownik, za pomocą którego mamy możliwość zmiany programu świecenia lamp. Pierwszy zestaw zostanie zamontowany na przodzie pojazdu natomiast pozostałe znajdą się na bokach i z tyłu pojazdu.

A to co zawierała paczka, którą otrzymaliśmy:

lampy protechmicro2

lampy protechmicro

Już wkrótce przedstawimy foto-relację z montażu oświetlenia na pojeździe oraz filmy z zamontowanymi działającymi i świecącymi lampami.

Dziękujemy jeszcze raz chłopakom z PROTECH MICRO za otrzymane oświetlenie, pomoc w zadbaniu o nasze bezpieczeństwo. Mamy również nadzieję, że kolejne pojazdy również zostaną doświetlone produktami waszej produkcji.

Marcin Kisiel

Protech_logo_kwadrat500x500_margin