Wypadek na trasie Lędyczek-Człuchów

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego, doszło rano 4 października na drodze Krajowej nr 22, tuż za Lędyczkiem.

W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy przewożący na przyczepie pojazd przystosowany do pracy w lesie.

Do wypadku doszło w momencie kiedy kierujący osobowym oplem uderzył w tył przyczepy. W wyniku uderzenia, osobówka dachowała natomiast z przyczepy spadł przewożony na niej pojazd. Ciągnik natomiast zatrzymał się poza jezdnią.

W chwili dojazdu służb ratowniczych, poszkodowany kierowca opla znajdował się poza pojazdem. Na miejsce przybyli strażacy z OSP Okonek, Lędyczek i JRG Złotów, których działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów oraz uprzątnięciu jezdni z części powypadkowych.

Patryk Szpura
zdjęcia: Patryk Szpura

DSC00852

DSC00853

DSC00855

DSC00858

DSC00859

DSC00863