Czad i Ogień podczas rozprowadzania kalendarzy

W połowie grudnia druhowie okoneckiej OSP rozprowadzali wśród mieszkańców Okonka oraz okolicznych wiosek, kalendarze strażackie na 2017 rok.

Tegoroczne rozprowadzanie kalendarzy było idealnym momentem włączenia się do akcji o nazwie: „CZAD i OGIEŃ OBUDŹ CZUJNOŚĆ” – ogólnopolskiej kampanii społecznej, która ma za zadanie uświadomić ludziom jak ogromne zagrożenia płyną ze strony tlenku węgla oraz pożarów przewodów kominowych.

Łącznie strażacy wręczyli ok. 750 szt. ulotek informacyjnych oraz rozprowadzili podobną ilość kalendarzy.

p1030147

p1030149

p1030142

Wszystkim, którzy wspomogli naszą jednostkę poprzez zakup kalendarza, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania.

Dzięki Państwa nieocenionej pomocy będziemy mogli doposażyć jednostkę w nowoczesny sprzęt ratowniczy oraz środki ochrony indywidualnej.

ks1806-osp-okonek