Kolizja ciężarówki – DK11

30 października, na Drodze Krajowej nr 11, w pobliżu miejscowości Brokęcino, doszło do kolizji samochodu ciężarowego.

Jak się okazało, kierowca ciężarówki chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył prawą stroną kabiny w drzewo. Kierowcy nic się nie stało i sam wyszedł z pojazdu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów.

W związku z brakiem innego zagrożenie (pojazd poza jezdnią bez wycieków płynów eksploatacyjnych), decyzją Kierującego Działaniem Ratowniczym z JRG Złotów, działania zostały zakończenie i zastęp wrócił do jednostki.

Na miejscu interweniowali również policjanci z Komisariatu Policji w Okonku.

info. i zdjęcia: Patryk Szpura

P1010585

P1010587

P1010589

P1010591